Tynki i docieplenia

Zewnętrzna warstwa naszego domu jest niezwykle istotnym elementem ze względu na koszty użytkowania, komfort i estetykę budynku. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie ocieplenie naszego mieszkania. W sklepach Bako kompleksowo zadbasz o ocieplenie i tynkowanie swojego domu.

W naszych sklepach posiadamy mieszalniki farb i tynków: Tikkurila, Kabe, Ceresit, Lakma.
Pianki, silikony i kleje

Kiedy w naszym domu coś przecieka, coś wymaga drobnych napraw, czy po prostu potrzebujemy uszczelnić pomieszczenia i przedmioty, z pomocą przychodzą nam pianki, silikony i kleje najpopularniejszych producentów. W sklepach Bako możesz zakupić odpowiednie produkty przy użyciu, których zadbasz o solidne i estetyczne wykończenie newralgicznych dla codziennego użytkowania miejsc w swoim domu.
Materiały budowlane

Każdy chciałby aby jego dom był solidny, trwały, oszczędny, tani, itd. By spełnić wszystkie te parametry, musimy dobrać odpowiednie materiały do jego budowy. W sklepach Bako możesz zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały potrzebne do budowy lub remontu twojego mieszkania. W ofercie mamy produkty najlepszych producentów krajowych i zagranicznych. To gwarantuje, iż zakupione u nas towary są najwyższej jakości.
Elektronarzędzia

Praca wykonywana ręcznie przy naprawach w twoim domu zajmuje zdecydowanie za dużo czasu? Powinieneś zastanowić się nad zakupem odpowiednich elektronarzędzi, które w wydatny sposób ułatwią Ci wkręcanie, wiercenie, mieszanie, szlifowanie, cięcie itd. Sprzęt najlepszych marek da Ci również gwarancję solidnej i dokładnie wykonanej pracy. Wszystkie niezbędne narzędzia zakupisz w firmie Bako.
Pozostałe

W sieci sklepów Bako posiadamy w sprzedaży ponad 20 000 produktów. Z nami kompleksowo wyremontujesz swoje mieszkanie. W ofercie mamy wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne do przeprowadzenia remontu i dokonania drobnych napraw. Poniżej przedstawiamy kategorię pozostałych produktów oferowanych w naszych sklepach:

Wełna mineralna

Narzędzia budowlane

Płyty OSB

Papy

Masy bitumiczne