Farby

W naszej ofercie mamy szeroki wybór farb do wnętrz i nie tylko. W Bako znajdziesz farby winylowe, akrylowe, lateksowe czy też lateksowo-akrylowe. Sprzedajemy produkty wiodących na polskim rynku marek. Dajemy klientom szeroki wachlarz kolorów i rodzajów farb, którymi pomalujesz nie tylko ściany, ale i drewno czy też metal. Mamy w ofercie farby dobrze kryjące, odporne na szorowanie i dobrze przepuszczające powietrze.
Kleje, gładzie, zaprawy

Solidnie wykonane i zadbane ściany to warunek kluczowy dla uzyskania pięknego i wymarzonego wnętrza w pomieszczeniach. Przygotowanie ściany gotowej do malowania czy tapetowania wymaga rzetelnej i wielostopniowej pracy. Najwyższej jakości materiały pozwolą Ci zadbać o jakość Twoich ścian na lata. W sklepach Bako zakupisz produkty niezbędne do gruntowania, zaprawiania czy też gładziowania ścian. Z nami nadasz swojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.
Tapety

Ponad 700 wzorów tapet do każdego rodzaju pomieszczeń. Mamy w ofercie tapety wszystkich gatunków. Zdecydowanym hitem są tapety flizelinowe, które pozwalają nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter, nieosiągalny w przypadku zwykłego malowania ścian. W naszym sklepie zakupisz także tapety wysoce odporne na zmywanie oraz zaopatrzysz się w narzędzia niezbędne do tapetowania twojego mieszkania.
Pozostałe

W sieci sklepów Bako posiadamy w sprzedaży ponad 20 000 produktów. Z nami kompleksowo wyremontujesz swoje mieszkanie. W ofercie mamy wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne do przeprowadzenia remontu i dokonania drobnych napraw. Poniżej przedstawiamy kategorię pozostałych produktów oferowanych w naszych sklepach:

Sucha Zabudowa

Listwy przysufitowe

Panele ścienne PCV, MDF

Artykuły elektryczne

Sztukateria gipsowa

Artykuły wentylacyjne

Kasetony sufitowe

Karnisze