Drzwi i klamki

W naszej ofercie mamy najwyżej jakości drzwi produkowane przez wiodących producentów na rynku. W naszych sklepach kupicie Państwo drzwi wewnętrzne, ale i te zewnętrzne, które z klasą witają twoich gości. Dobre drzwi muszą tłumić dźwięki z zewnątrz, izolować od zimna oraz jednocześnie zapewniać cyrkulację powietrza. Do każdych drzwi istnieje możliwość dopasowania odpowiedniej i solidnej klamki, wykonanej z różnego rodzaju materiałów.
Okna, parapety i rolety

Dobrze oświetlone pomieszczenia pozwalają poczuć się w domu komfortowo i przytulnie. Dlatego w ofercie firmy Bako mamy okna wiodących marek. Solidne okna zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu w pomieszczeniach nie zalega wilgoć. Ważną rolę pełnią też profesjonalnie montowane parapety. Zakupisz u nas także rolety zewnętrzne i wewnętrzne, dzięki czemu w każdym momencie możesz regulować ilość światła w swoim mieszkaniu.
Bramy garażowe

Garaż jest istotnym miejscem w każdym gospodarstwie. Ważne, aby był solidnie zabezpieczony przed nieproszonymi gośćmi. Dlatego tak istotnym jego elementem jest brama, która musi być niezawodna, a jednocześnie komfortowa w użytkowaniu. W sklepie Bako możesz zadbać o swoją wygodę i bezpieczeństwo dzięki bramom garażowym wiodących producentów.